Dünyada yayıncılık anlamında ciddi bir dönüşüm yaşanıyor. İnternet hızının artması, sosyal medyanın dayanılmaz çekiciliği, değişen izleme alışkanlıkları karşımıza yepyeni bir medya düzeni çıkardı.

İnternet televizyonculuğunun ve dijital gazeteciliğin geliştiği bu dönemde medya planlaması yapmak isteyen işletmeler Lonca Medya’nın Web TV hizmetlerinden yararlanarak internette video içerikleri ziyaret eden kitleler ile bağlantı kurarak işletmenizin PR gücünü arttırabilirsiniz.

Gündemi takip eden ve güncel haberleri videolu içeriklerden takip eden geniş kitlelere işletmenizin ve ürününüzün tanıtımını yaparak kitleleri işletmenize ve ürününüze çekebilirsiniz. Lonca Medya’nın Web TV hizmeti işletmenizin ve ürününüzün ayırt edici özelliklerini videolu bir içerik haline getirerek çevrimiçi ortamlarda geniş kitlelere yayar. 

İşletmenizi veya ürününüzü tanıtmak istediğinizde çizgi üstü ve çizgi altı pazarlama tekniklerinden yararlanarak bütçeniz doğrultusunda videolu içerikler ile doğru hedefleme yapabilirsiniz. Çizgi üstü pazarlamada marka veya ürün bilinirliğiniz için geniş bütçeler ile kitle pazarlaması yapmanız gerekir. Çizgi altı pazarlamada düşük bütçeler ile çevrimiçi mecralarda veya direkt satış kanallarında marka ve ürün bilinirliğinizi arttırmanız gerekir. Lonca Medya, Web TV ve dijital pazarlama hizmetlerinden faydalanarak işletmeniz veya ürününüz için tüm iletişim kanallarında farklı kitlelerle farklı iletişimler kurarak hedef kitleye ulaşmanıza yardımcı olur. 360 derece medya hizmeti veren Lonca Medya’nın Web TV hizmeti ile internet televizyonculuğu ve internet haberciliğinin yaygınlaştığı bu dönemde işletmenize ve ürününüze bağlılık yaratacak videolu içerikleri kitlelerle buluşturur.