İşletmeler için web sitesi ve web tasarımı büyük önem taşımaktadır. İşletmenin görsel açıdan zengin, arama motorlarıyla uyumlu web sitelerine sahip olması önemli bir meseledir. Lonca Medya olarak teknik açıdan uzman bir ekibe sahip olduğumuz için dinamik internet siteleriyle müşterilerine kurumsal bir internet sitesi deneyimi yaşatmaktayız. Lonca Medya olarak arama motorlarının neleri sevdiğini çok iyi biliyoruz ve işletmenize ait internet sitelerini doğru içerikler ile buluşturarak arama motoru dostu bir internet sitesi haline getiriyoruz. Lonca Medya, işletmeniz veya ürününüz için doğru görselleri ve doğru içerikleri oluşturarak web sitesini son kullanıcıya uygun bir şekilde hazırlamaktadır. İşletmeler için kurumsal internet sitelerinin mobil uyumlu olması büyük öneme sahiptir. Lonca Medya, mobil uyumlu internet siteleriyle işletmenizin kurumsal kimliğini cebe taşımaktadır. 

Lonca Medya, web ihtiyaçlarınız için en doğru adres olarak web tasarımı referanslarıyla ön plana çıkmaktadır. Günümüzde var olan birçok web tasarım uzmanlıktan uzak bir yapıda oluşturulmuş, siteyi kullanacak olan müşterilerin ya da ziyaretçilerin beğenisi önemsenmeden hazırlanmıştır. Lonca Medya; sizin için düşünür ve çözüm üretir. Lonca Medya, kullanıcı odaklı web tasarım hizmetleri ile kullanıcıya ürün ve hizmeti en kısa yolla ulaştırmayı hedeflemektedir.

Lonca Medya, sitenin hızını düşürecek abartılı animasyonlar, bekleme süreçleri, video ve ses objeleri, kullanımı zor menülerden kaçınmaktadır. Lonca Medya, işlevsel ve hızlı bir yapıda oluşturulan web siteleri ile müşterilerine üstün kalitede hizmet seçenekleri sunmaktadır. Lonca Medya, firmaların kendilerini gösterebilmeleri için internet dünyasındaki yarış kurallarına hâkim web tasarımında uzman bir kadroyla çalışmaktadır.

Hedef kitleye ulaşmak için işletmeniz için görsel açıdan zengin ve arama motoru dostu bir yeni nesil internet sitesine ihtiyacınız varsa Lonca Medya’nın web tasarım hizmetinden faydalanarak sektörünüzde fark yaratın.